Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75193
Stary 30.08.2016, 15:11
Byłby to bardzo dobry ruch, z prostego powodu gość jest pazerny na strzelanie goli. Przede wszystkim nie boi się podejmować ryzyka przy strzałach w porównaniu do naszych obecnych napastników. Nasi wolą strzelać bezpiecznie, strzelają lekko, nie mierzą bezpośrednio w róg tylko bliżej środka, tak jakby chcieli nic nie zepsuć. Dudu natomiast wali mocno i tak aby bramkarz nie miał szans. Fakt że czasami może nie trafić w bramkę natomiast jak mu najdzie to nie ma szans na obronę. Oczywiście nie jest to jakiś specjalista w walce wręcz z obrońcami, natomiast w roli tego który ma wykonać egzekucje jest bardzo dobry.
Odpowiedz cytując