wolfu napisał(a):

Byłby to bardzo dobry ruch, z prostego powodu gość jest pazerny na strzelanie goli. Przede wszystkim nie boi się podejmować ryzyka przy strzałach w porównaniu do naszych obecnych napastników. Nasi wolą strzelać bezpiecznie, strzelają lekko, nie mierzą bezpośrednio w róg tylko bliżej środka, tak jakby chcieli nic nie zepsuć. Dudu natomiast wali mocno i tak aby bramkarz nie miał szans. Fakt że czasami może nie trafić w bramkę natomiast jak mu najdzie to nie ma szans na obronę. Oczywiście nie jest to jakiś specjalista w walce wręcz z obrońcami, natomiast w roli tego który ma wykonać egzekucje jest bardzo dobry.