szprotson napisał(a):

szkoda ze nikt nie zadał mu podstawowego pytania :
Czy będziecie kupowali pilkarzy polecanych przez menadzerow czy sami tworzycie siatke. Jesli sami - to kto.
|
Biorąc pod uwagę fakt rozwiązania drużyny rezerw, pytanie o plany tworzenia siatki (de facto tworzenia dodatkowych etatów) wydaje się nieaktualne.
W Polsce typowych łowców talentów masz może w Legii i Lechu, z czego za kulisami i tak 90% ligi daj zlecenie menadżerom na określone pozycje. Oficjalnie nikt tego po dokonaniu transferu Ci nie powie, bo w świat nikt nie może sobie pozwolić wysłać takiego info. Oczywiście nie muszę dodawać, że taki stan mnie smuci...