Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#446
Stary 30.08.2016, 14:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post

szkoda ze nikt nie zadał mu podstawowego pytania :
Czy będziecie kupowali pilkarzy polecanych przez menadzerow czy sami tworzycie siatke. Jesli sami - to kto.
Biorąc pod uwagę fakt rozwiązania drużyny rezerw, pytanie o plany tworzenia siatki (de facto tworzenia dodatkowych etatów) wydaje się nieaktualne.

W Polsce typowych łowców talentów masz może w Legii i Lechu, z czego za kulisami i tak 90% ligi daj zlecenie menadżerom na określone pozycje. Oficjalnie nikt tego po dokonaniu transferu Ci nie powie, bo w świat nikt nie może sobie pozwolić wysłać takiego info. Oczywiście nie muszę dodawać, że taki stan mnie smuci...
Powód: literowki
Ostatnio edytowane przez Vinci : 30.08.2016 o godz. 14:22.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując