Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75187
Stary 29.08.2016, 19:34
3 liga po reformie jest kosztowna. Ponadto piłkarze ktorzy odgrywali tam kluczowe role w poprzednim sezonie nie sprawdzali sie w pierwszej drużynie. Myśle że w obecnej sytuacji dobra decyzja
Odpowiedz cytując