Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19178
Stary 29.08.2016, 18:30
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
ABGwislakABG Tak sobie siedzę i myślę,a może Pawłowi jest potrzebny psycholog ? Mówię tu całkiem serio,siedzi mu w psychice,że nie może strzelać goli może by mu to pomogło ?
A ja myślę, że to już niestety zgrany piłkarz - zużyte-bolące ciało+psyche grajka na ostatniej prostej. Gdyby cała Wisła się poderwała do zwycięstw to jeszcze może coś, a tak już chyba tylko smutna końcówka przed Nim.
Ostatnio edytowane przez arti : 29.08.2016 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując