Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75184
Stary 29.08.2016, 17:53
Przy centralizacji rozgrywek juniorskich trzymanie rezerw mijało się z celem. Rozbijanie jednego rocznika na dwie grupy powodowało osłabienie poziomu obu grup.Utalentowani 19,20-latkowie powinni iść na wypożyczenie do I,II lub III ligowych drużyn. Schodzą z kontraktów i rozwijają się. Zmiana otoczenia również podnosi ich poziom.

W ostatnich 20 latach jeśli z jakiegokolwiek juniora mieliśmy pożytek to praktycznie zawsze poprzedzało wypożyczenie takiego nieopierzonego piłkarza do innego klubu.

A co do problemu ogrywania zawodników po kontuzjach to lepiej co środę organizować sparing w Myślenicach. Obędzie się bez kosztów wyjazdów, a i morale przeciwników będą większe przy grze z "I' drużyną Wisły.
Odpowiedz cytując