emjot napisał(a):

|
Biedna ta nasza Wisła. Kibice nie wiedzą po co są rezerwy, władze (poprzednie) szkolenie miały w de, obecne szukają tylko oszczędności...
|
A co mają zrobić? Urodzić te pieniądze? Jak kasa będzie pełna to z pewnością otworzą i dwie drużyny rezerw, m.in. po to, żeby tuzin znajomych-trenerów miało pracę.