szprotson napisał(a):

Jakub Bartosz to ten który przypadkiemzadebiutował i okazało sie że jest nieźle. Do momentu debiutu nikt w rezerwach nie stawiał go jako pewniaka do pierwszego zespołu. Ba, nawet niektorzy byli w szoku że potrafi grać na takim poziomie jakim gra.
Kujawa Krystian to .....jest wysoki chłopak. Coś ponadto ? czym rózni się od Michała Czekaja?
Piotr Żemło - z tego co pamiętam jego występki, to raczej dupy nie urywał. Casus Kowalskiego.
Być może problem leży w tym, ze trener boi sia na młodych stawiać, vide Chorążka. Być może. Albo sa po prostu słabi....
Rezerwy usunięto zeby uciułać pół bańki. Skoro tak, to juz zaczynajmy zbiórke funduszy na to by dograć ligę....
|
Robimy miejsce dla pierwszej drużyny

.