silver03 napisał(a):

Tak trochę offtopowo:
Dukat na konferencji kompletnie nie wzbudził u mnie zaufania, wyglądał jak przestraszony uczniak przed pytaniem nauczyciela. Ogólnie bardzo dziwne sprawiał wrażenie.
|
Mam podobne odczucia. W czasie przedstawiania nowego zarządu przeszła mi taka myśl ze nie potrzebnie martwimy się o skwk mieszajace za bardzo w klubie czy wręcz podejmujące kluczowe decyzje, skoro ich "prezes" wygląda jak koleś który Pani M. może jedynie drzwi otwierać przed wejściem do klubu, ewentualnie kawe zaparzyć. Na powtórce meczu w TV, jak pokazywali Pania M. on siedział obok rozwalony jak jakiś ciołek z założonymi rękami. Widać było że się nudzi i wolałby być na sektorze z reszta chłopaków. Jeszcze ten moment gdzie na telebimie się zobaczył i do kamery zaczął machać, ucieszony jak małe dziecko.