Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 29.08.2016, 14:53
W następnym meczu chyba lepiej by było zagrać tak;
4-5-1
Miśkiewicz
Jović, Żemło, Sadlok, Mójta
Małecki, Brlek, Mączyński, Popović, Cywka
Zachara

Wiem, wiem siła ognia wręcz powalająca, obrona też nie do przejścia, ale warto spróbować
Głowa, Boguś, Brożek, Guzmics, Uryga, Zając, Drzazga Ławka

Jeszcze tak na marginesie mieliśmy dobrego def pomocnika Ostoja Stjepanović, to się go pozbyliśmy od tak, a on przyjechał ze swoim nowym klubem i wbił nam gwoździa do trumny oooo!!!!
Żałuję,że się pozbyto Ostoji i Sarkiego. Sarki dużo lepszy od Bogusia!!! Stjepanović to wciągał nosem Uryge, Popovicia, Brleka i Mączyńskiego razem wziętych!!!
Ostatnio edytowane przez Davss875 : 29.08.2016 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując