Delgado napisał(a):

Nie siejcie chorej propagandy i nie dawajcie się wkręcić pismakom, którzy na kłamliwych sensacyjkach typu "bandyci rządzą klubem" podbijają sobie czytalność!
Dajcie zarządowi pracować, sponsorzy się zgłaszają, ale przecież nie da się wszystkiego ogarnąć w dwa dni! Będzie dobrze
|
szczerze ?
A niby czemu nie da sie ogarnac tego w 2 dni?
Jeśli istniała wcześniej umowa sponsorska - wystarczy 5 minut
Jesli umowy nie było - wystarczy ją spisać. 2 dni spisanie nie trwa jesli sie zgłosi do odpowiednich ludzi.
Co innego jeśli czeka sie na szejka z 3 mln euro i odrzuca biedaków co przynoszą po 500 tysi. Wtedy to inna bajka i kończy się ręka w nocniku.