Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75178
Stary 29.08.2016, 14:10
Dariook napisał(a):Wyświetl post
To teraz bajlando. Nie można już nikogo przesunąć do rezerw.
Hahaha to Ci się udało.

emjot napisał(a):Wyświetl post
(...)
Ale czego taki junior się nauczy w III lidze grając na drwali? Ci, którzy wiekiem pasują do CLJ powinni grać w CLJ, starci trenować z I drużyną - jeżeli się nadają, albo na wypożyczenie - jeżeli rokują. Reszta do widzenia. No sorry, ale utrzymywanie rezerw tylko po to, żeby były rezerwy to się trochę mija z celem.

Ja kojarzę rezerwy z ostatnich miesięcy jako okazję do regularnej gry dla Drzazgi, Crivellaro i Popovica. Imo żaden z tego pożytek.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując