Dariook napisał(a):

|
To teraz bajlando. Nie można już nikogo przesunąć do rezerw.
|
Hahaha to Ci się udało.
emjot napisał(a):

Ale czego taki junior się nauczy w III lidze grając na drwali? Ci, którzy wiekiem pasują do CLJ powinni grać w CLJ, starci trenować z I drużyną - jeżeli się nadają, albo na wypożyczenie - jeżeli rokują. Reszta do widzenia. No sorry, ale utrzymywanie rezerw tylko po to, żeby były rezerwy to się trochę mija z celem.
Ja kojarzę rezerwy z ostatnich miesięcy jako okazję do regularnej gry dla Drzazgi, Crivellaro i Popovica. Imo żaden z tego pożytek.