|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline
|
#396

29.08.2016, 13:39
|
Wormal napisał(a): 
|
Na zdrowy rozum - jaka firma mająca na względzie swój wizerunek oraz mająca wiedzę na temat aktualnej sytuacji w Wiśle (już nie mówię o aspekcie sportowym), biorąc pod uwagę kto aktualnie tak na prawdę rządzi w Wiśle zechce tu zainwestować choćby złotówkę z własnej kieszeni...? Do przemyślenia... SMUTEK I NOSTALGIA - cytując klasyka.
|
Fiskars...
|
|