|
Na zdrowy rozum - jaka firma mająca na względzie swój wizerunek oraz mająca wiedzę na temat aktualnej sytuacji w Wiśle (już nie mówię o aspekcie sportowym), biorąc pod uwagę kto aktualnie tak na prawdę rządzi w Wiśle zechce tu zainwestować choćby złotówkę z własnej kieszeni...? Do przemyślenia... SMUTEK I NOSTALGIA - cytując klasyka.
|