Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75175
Stary 29.08.2016, 12:49
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale po co utrzymywać drużynę, która od lat nie prezentuje niczego, absolutnie niczego, nie stanowi żadnego zaplecza dla I drużyny i generuje koszty w sytuacji, w której liczy się każda złotówka? Ja czekam jeszcze na rozwiązanie kontraktów z Cywką i Mójtą/Pietrzakiem (obu na raz pewnie nie da rady).
a nazwisko Jakub Bartosz mówi ci coś czy nic? (54 mecze -11 goli w rezerwach) dało mu to coś czy tylko pił i rwał laski?
a Krystian Kujawa (41-2)? Mówi czy też nie?
a Piotr Żemło (55-5)? Znany?

Nie stanowi zaplecza bo nikt nie chce z tych chłopaków korzystać. Nie twierdzę że wszyscy to nie wiadomo jakie talenty. Ale ... skoro ta trójka otarła się o I drużynę, a w przypadku Bartosza wręcz przez rezerwy weszła do pierwszej drużyny to może jednak to nie jest taki sensowny ruch.
Tym bardziej że po Musiale trenerem został Czerwiec. Ten Rychu no to żenada jest i tyle.
I kwintesencja podejścia władz do wychowywania młodzieży w Wiśle i wprowadzania do I składu.

baj de łej jakież to przełożenie ma Cywka, Mójta i Pietrzak na rezerwy?
bo... tak było efektownie napisać jakie do rzęchy mamy w rezerwach?
Pytanie co się stanie z Purchą i Porębskim po rozwiązaniu rezerw? Bo że Dariusz W. z nich korzystał będzie to nie wierzę... rozwiną się w CLJ?
I co potem? oddamy ich byle gdzie bo rezerw u nas nie ma
mam wrażenie że wylewają tu dziecko z kąpielą....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując