bellic88 napisał(a):

|
A czy klub zrezygnował już z usług Pani psycholog która ponoć przyglądała się poczynaniom piłkarzy i analizowała ich zachowania itd? Nie pamiętam czy to było jeszcze w poprzedniej rundzie czy podczas okresu przygotowawczego ale było takie info na głównej (swoją drogą po tym news-ie pomyślałem wtedy że może zaczyna ktoś profesjonalnie podchodzić do tematu prowadzenia drużyny...)
|
Rozwiązaliśmy rezerwy, brakuje na suple, więc wątpię, abyśmy korzystali z usług psychologa. Jeśli już, to prywatnie korzystają piłkarze pewnie.