brylant17 napisał(a):

|
ABGwislakABG Tak sobie siedzę i myślę,a może Pawłowi jest potrzebny psycholog ? Mówię tu całkiem serio,siedzi mu w psychice,że nie może strzelać goli może by mu to pomogło ?
|
A czy klub zrezygnował już z usług Pani psycholog która ponoć przyglądała się poczynaniom piłkarzy i analizowała ich zachowania itd? Nie pamiętam czy to było jeszcze w poprzedniej rundzie czy podczas okresu przygotowawczego ale było takie info na głównej (swoją drogą po tym news-ie pomyślałem wtedy że może zaczyna ktoś profesjonalnie podchodzić do tematu prowadzenia drużyny...)