Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75174
Stary 29.08.2016, 11:25
emjot napisał(a):Wyświetl post
Okazuje się że nie zasługują nawet na to by grać w rezerwach.
Żenujące dla nas to jest.
Rozumiem brak środków itp. itd... ale...
Ale po co utrzymywać drużynę, która od lat nie prezentuje niczego, absolutnie niczego, nie stanowi żadnego zaplecza dla I drużyny i generuje koszty w sytuacji, w której liczy się każda złotówka? Ja czekam jeszcze na rozwiązanie kontraktów z Cywką i Mójtą/Pietrzakiem (obu na raz pewnie nie da rady).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując