|
Znaczną większość składu rezerw stanowili juniorzy, którzy powinni grać w CLJ. Na poziomie III ligi futbol jest strasznie siłowy, więc nie było sensu ciągnąć rezerw dalej zarówno ze względu na finanse jak i dobro tych chłopaków. Na grze w CLJ juniorów zyskają więcej, techniki raczej nie podszkolą w III lidze, prędzej ich tam połamią.
|