|
Sądzę iż najkorzystniejszą formą wzmocnienia składu są wypożyczenia. Nie stać nas na kupno, nie mamy siatki skautów żeby 'odnaleść' talenty bez kontraktu. Natomiast mail do klubów z bundesligi, lig angielskich itp. z prośbą o listę zawodników dostępnych do wypożyczenia nie kosztuje nic. A chyba lepiej wypożyczyć młodych głodnych gry niż zbierać no-name bez kontraktu.
|