Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75168
Stary 29.08.2016, 09:56
Sądzę iż najkorzystniejszą formą wzmocnienia składu są wypożyczenia. Nie stać nas na kupno, nie mamy siatki skautów żeby 'odnaleść' talenty bez kontraktu. Natomiast mail do klubów z bundesligi, lig angielskich itp. z prośbą o listę zawodników dostępnych do wypożyczenia nie kosztuje nic. A chyba lepiej wypożyczyć młodych głodnych gry niż zbierać no-name bez kontraktu.
Odpowiedz cytując