Cytat:
|
Brożek na 6-7 sytuacji wykorzysta 1. Problem w tym, że nie ma kto stworzyć pozostałych, dlatego zmarnowanie w meczu dwóch, gdzie przez całe spotkanie stworzymy tych sytuacji 4 boli. I wkurvia.
|
Przyznaję tu racje dyspozycja Pawła jest fatalna, liczę że po przerwie na kadrę się poprawi bo bez jego goli może być trudno o pozostanie w ekstraklasie. Jeszcze raz podkreślam, że Adam Buksa chciałby odejść z Lechii. Niezły technicznie, młody inteligentny, zawodnik. Być może udałoby się go wypożyczyć z opcją pierwokupu na wypadek jakby nastały u nas lepsze czasy. Możemy mieć słabą druga linie, boczni obrońcy mogą grać kiepsko itd ale jeśli zaczniemy grać solidnie w obronie i będzie napastnik, który będzie potrafił zachować zimną krew to jest szansa na to aby drużyna poszła do góry.