Cytat:
|
a z pewnością można nadmiary w pewnych formacjach przenieść na inne, w których są niedobory.
|
Czyli Uryga na stoperze. Mefedron wchodzi jak nóż w masło?
Cytat:
|
To nie Brożek nie ma formy, tylko po prostu nie ma żadnych albo prawie żadnych okazji.
|
Aha. To sam na sam na początku meczu czy wyłożona piłka przed 16 to nie była okazja?
W meczu z Lechią to nie była okazja?
Brożek na 6-7 sytuacji wykorzysta 1. Problem w tym, że nie ma kto stworzyć pozostałych, dlatego zmarnowanie w meczu dwóch, gdzie przez całe spotkanie stworzymy tych sytuacji 4 boli. I wkurvia.
Cytat:
|
Na dowód tego przedstawiam jego profil z transfermarkt.
|
Tak. Transfermarkt to na 100% wiarygodne źródło
Cytat:
|
Pytanie, czy takie możliwości w ogóle będą, bo kończy się okres transferowy i zapewne Górnik nie będzie chciał pozbywać się jednego z najlepszych swoich graczy.
|
I po wuj cała "dyskusja"? My w obecnej sytuacji/formie sprzedalibyśmy Małeckiego?
