Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19171
Stary 29.08.2016, 07:27
Cytat:
a z pewnością można nadmiary w pewnych formacjach przenieść na inne, w których są niedobory.
Czyli Uryga na stoperze. Mefedron wchodzi jak nóż w masło?

Cytat:
To nie Brożek nie ma formy, tylko po prostu nie ma żadnych albo prawie żadnych okazji.
Aha. To sam na sam na początku meczu czy wyłożona piłka przed 16 to nie była okazja?

W meczu z Lechią to nie była okazja?



Brożek na 6-7 sytuacji wykorzysta 1. Problem w tym, że nie ma kto stworzyć pozostałych, dlatego zmarnowanie w meczu dwóch, gdzie przez całe spotkanie stworzymy tych sytuacji 4 boli. I wkurvia.

Cytat:
Na dowód tego przedstawiam jego profil z transfermarkt.
Tak. Transfermarkt to na 100% wiarygodne źródło

Cytat:
Pytanie, czy takie możliwości w ogóle będą, bo kończy się okres transferowy i zapewne Górnik nie będzie chciał pozbywać się jednego z najlepszych swoich graczy.
I po wuj cała "dyskusja"? My w obecnej sytuacji/formie sprzedalibyśmy Małeckiego?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując