Delgado napisał(a):

Ruch to patriotyczny klub narodowowyzwoleńczy z Hajduków Wielkich. Volsdojczów szukaj na hitlerowskim stadionie olimpijskim w Breslau.
WRWE i tyle w temacie lamusy.
|
Jprle. Jakim trzeba być propagandystą lub mieć zryty beret. Co jak co, wiele można Śląskowi zarzucić. Ale bez przesady. Kto wspominał Rotmistrza Pileckiego ?
Ruch "w tym czasie" siedzial przy polskim hymnie, a także wywieszał flagi nawołujace do separacji Śląska od Polski.