Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 28.08.2016, 22:23
Superowo Razem daje to nam 2.589 zł !!! To już całkiem nieźle, ale prosimy o więcej! Moi drodzy! Zwracam się zwłaszcza do najmłodszych forumowiczów, którzy jeszcze mają wakacje! Macie ostatnie wolne dni! Pojedźcie do W.S. i coś kupcie! Wiśle to da naprawdę wiele! Nie chcecie czuć satysfakcji, że budujecie coś wielkiego? Kupcie chociaż kubek za 8 zł, kalendarz z 2016 r. za 10 zł i już będzie to cegiełka na budowę naszego klubu bez ery BC! Każdy grosz się przyda! Zawsze ludzie myślą, że ich 10 zł nic nie da... Nieprawda! Tutaj musimy się budować. Dlatego - kupujcie, przesyłajcie potwierdzenia dokonania zakupów w formie zdjęcia zakupionych produktów z paragonem lub potwierdzenia przelewów czekamy cały czas na Wasze zakupy! Kupcie nawet najdrobniejszy gadżet i się tym pochwalcie! pozdrawiam wszystkich
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując