Temat
:
Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja
Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
162
28.08.2016, 22:23
Superowo
Razem daje to nam
2.589 zł !!!
To już całkiem nieźle, ale prosimy o więcej! Moi drodzy! Zwracam się zwłaszcza do najmłodszych forumowiczów, którzy jeszcze mają wakacje! Macie ostatnie wolne dni! Pojedźcie do W.S. i coś kupcie! Wiśle to da naprawdę wiele! Nie chcecie czuć satysfakcji, że budujecie coś wielkiego? Kupcie chociaż kubek za 8 zł, kalendarz z 2016 r. za 10 zł i już będzie to cegiełka na budowę naszego klubu bez ery BC! Każdy grosz się przyda! Zawsze ludzie myślą, że ich 10 zł nic nie da... Nieprawda! Tutaj musimy się budować. Dlatego - kupujcie, przesyłajcie potwierdzenia dokonania zakupów w formie zdjęcia zakupionych produktów z paragonem lub potwierdzenia przelewów
czekamy cały czas na Wasze zakupy! Kupcie nawet najdrobniejszy gadżet i się tym pochwalcie!
pozdrawiam wszystkich
RAZEM
WYPEŁNIJMY
STADION
PRZY
REYMONTA
!!!
RAZEM
BUDUJMY
WIELKĄ
WISŁĘ
!!!
bonawentura
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bonawentura
Znajdź inne posty napisane przez bonawentura