Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19169
Stary 28.08.2016, 22:07
Z tego co wiem Adam Buksa z Lechii Gdańsk nie jest zadowolony ze swojej sytuacji. Naprawdę ciekawie się zapowiadał kiedyś ten chłopak. Forma Pawła i Odraska który w dodatku złapał kontuzje sprawia, że ktoś kto mógłby strzelić na bramkę nie wątpliwie by się przydał tej drużynie.
Ostatnio edytowane przez wester : 28.08.2016 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując