Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 28.08.2016, 20:43
nesta napisał(a):Wyświetl post
Z rozmowy z D. Gołdą:

- sytuacja finansowa trudna, ale nie fatalna
- jest lepiej niz przedstawiają to na zewnątrz
- na bieżąco spłacają zobowiązania
- rozmowy ze sponsorem na koszulki na ukończeniu - w najbliższych tygodniach
- do środy możliwy transfer z klubu i do klubu, nic więcej nie chciał zdradzić
- Wdowczyk ma pełne poparcie i duży kredyt zaufania
- najważniejsze - odbudowanie mentalne zawodników
- do JM nie chce wracać, ale była mega spina co z klubem i mogło sie to odbić na zawodnikach
Ostatnio przekazywali że na dniach będzie na koszulkach.. Mecz z Legią się zbliża...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując