Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19167
Stary 28.08.2016, 20:38
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Do końca sierpnia mamy okienko transferowe, czyli od września możemy kontraktować tylko zawodników z kartą w ręku?.
Od września tylko z kartą w ręku.

Powiedzmy sobie szczerze, ten skład od tego z zeszłego sezonu różni się chyba tylko brakiem Wolskiego. Możliwe, ze nam potrzeba rozgrywającego, a na środek obrony Kujawę zamiast Gumisia. Gorzej od niego chyba nie zagra. Jeżeli nas nie stać na lepszych piłkarzy, to musimy stawiać na głodnych sukcesu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując