wiśnia napisał(a):

|
Do końca sierpnia mamy okienko transferowe, czyli od września możemy kontraktować tylko zawodników z kartą w ręku?.
|
Od września tylko z kartą w ręku.
Powiedzmy sobie szczerze, ten skład od tego z zeszłego sezonu różni się chyba tylko brakiem Wolskiego. Możliwe, ze nam potrzeba rozgrywającego, a na środek obrony Kujawę zamiast Gumisia. Gorzej od niego chyba nie zagra. Jeżeli nas nie stać na lepszych piłkarzy, to musimy stawiać na głodnych sukcesu.