bonawentura napisał(a):

|
To kogo lepszego na tę pozycję widzisz? Ja podałem przykład zawodnika, na którego teraz mogłoby nas stać. Oczywiście jak sprzedamy całą trójkę zawodników, za których są oferty i zatrudnimy inne tańsze opcje. Tyle. Nie musi być Gergel, ale moim zdaniem byłoby to niezłe wzmocnienie.
|
Po pierwsze na 2 miechy temu ofensywny środkowy pomocnik a.k.a. rozgrywający.
Po drugie kolejny rozgrywający na wypadek kontuzji/zawieszenia/transferu tego pierwszego.
Po trzecie lewy skrzydłowy.
"Kogo lepszego widzisz?"
A czy ja jestem scoutem? Mnie po prostu rozpierrdala szok i niedowierzanie pozycji w tabeli, ale hurtowo ściągajmy piłkarzy spadkowicza. No po prostu miodzio logika.
Brożek/Ondraszek/Zachara. Na ekstraklape to nie starczy?
Weź chłopie nie pierrdol. Bez rozgrywającego Wisła będzie grać nadal jedno wielkie gówno. Funkcjonuje tylko jedno skrzydło za sprawą Małeckiego, Arek bierze się za rozgrywanie (sic!). Z gówna bicza nie ukręcisz.
W aspekcie sportowym najbardziej wkurvia fakt, że z tym jednym pierrdolonym trybikiem byłaby górna ósemka. Patrząc na grę Amiki czy Legii nawet miejsce premiowane pucharami.