Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19163
Stary 28.08.2016, 17:36
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
To kogo lepszego na tę pozycję widzisz? Ja podałem przykład zawodnika, na którego teraz mogłoby nas stać. Oczywiście jak sprzedamy całą trójkę zawodników, za których są oferty i zatrudnimy inne tańsze opcje. Tyle. Nie musi być Gergel, ale moim zdaniem byłoby to niezłe wzmocnienie.
Po pierwsze na 2 miechy temu ofensywny środkowy pomocnik a.k.a. rozgrywający.

Po drugie kolejny rozgrywający na wypadek kontuzji/zawieszenia/transferu tego pierwszego.

Po trzecie lewy skrzydłowy.

"Kogo lepszego widzisz?"

A czy ja jestem scoutem? Mnie po prostu rozpierrdala szok i niedowierzanie pozycji w tabeli, ale hurtowo ściągajmy piłkarzy spadkowicza. No po prostu miodzio logika.

Brożek/Ondraszek/Zachara. Na ekstraklape to nie starczy?

Weź chłopie nie pierrdol. Bez rozgrywającego Wisła będzie grać nadal jedno wielkie gówno. Funkcjonuje tylko jedno skrzydło za sprawą Małeckiego, Arek bierze się za rozgrywanie (sic!). Z gówna bicza nie ukręcisz.

W aspekcie sportowym najbardziej wkurvia fakt, że z tym jednym pierrdolonym trybikiem byłaby górna ósemka. Patrząc na grę Amiki czy Legii nawet miejsce premiowane pucharami.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 28.08.2016 o godz. 17:38.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując