Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19160
Stary 28.08.2016, 14:57
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Kupić Gergela. Nawet nie wjebać się już kilkanaście m w muł, tylko kilkadziesiąt.
To kogo lepszego na tę pozycję widzisz? Ja podałem przykład zawodnika, na którego teraz mogłoby nas stać. Oczywiście jak sprzedamy całą trójkę zawodników, za których są oferty i zatrudnimy inne tańsze opcje. Tyle. Nie musi być Gergel, ale moim zdaniem byłoby to niezłe wzmocnienie.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując