ABGwislakABG napisał(a):

Kupić Gergela. Nawet nie wjebać się już kilkanaście m w muł, tylko kilkadziesiąt.
|
To kogo lepszego na tę pozycję widzisz? Ja podałem przykład zawodnika, na którego teraz mogłoby nas stać. Oczywiście jak sprzedamy całą trójkę zawodników, za których są oferty i zatrudnimy inne tańsze opcje. Tyle. Nie musi być Gergel, ale moim zdaniem byłoby to niezłe wzmocnienie.