Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19159
Stary 28.08.2016, 13:38
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Gergel akurat jeden z lepszych piłkarzy w Górniku. Uważam, że warto byłoby go kupić. Zwiększyłby rywalizację z przodu. Nie wiem czy nie jest lepszy od Bogusia
Z Brożkiem w tej formie to i Stevie Wonder znacząco zwiększyłby rywalizację. Przyjęcie piłki na podobnym poziomie.

Aha, kupić. Za co?

Kupić Gergela. Nawet nie wjebać się już kilkanaście m w muł, tylko kilkadziesiąt.

Jeżeli lubisz wypierrdalać forsę w błoto, Twoja sprawa. Natomiast nawet przy takiej "mobilizacji", zakup/zakontraktowanie Gergela to jawny strzał w ryj po zakupie biletu/karnetu/gadżetu.

Pytanie powinno brzmieć - kto jest gorszy od Boguskiego?

Mogliby zrobić testy/nabory do 1 drużyny. Nie młodziki, 1 kadra. Od lat mam wrażenie, że w miejscu Boguskiego, Urygi i niestety Pawła randomowy gość z trybun zagrałby 10x lepiej.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 28.08.2016 o godz. 13:41.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując