bonawentura napisał(a):

Gergel akurat jeden z lepszych piłkarzy w Górniku. Uważam, że warto byłoby go kupić. Zwiększyłby rywalizację z przodu. Nie wiem czy nie jest lepszy od Bogusia
|
Z Brożkiem w tej formie to i Stevie Wonder znacząco zwiększyłby rywalizację. Przyjęcie piłki na podobnym poziomie.
Aha, kupić. Za co?
Kupić Gergela. Nawet nie wjebać się już kilkanaście m w muł, tylko kilkadziesiąt.
Jeżeli lubisz wypierrdalać forsę w błoto, Twoja sprawa. Natomiast nawet przy takiej "mobilizacji", zakup/zakontraktowanie Gergela to jawny strzał w ryj po zakupie biletu/karnetu/gadżetu.
Pytanie powinno brzmieć - kto jest gorszy od Boguskiego?
Mogliby zrobić testy/nabory do 1 drużyny. Nie młodziki, 1 kadra. Od lat mam wrażenie, że w miejscu Boguskiego, Urygi i niestety Pawła randomowy gość z trybun zagrałby 10x lepiej.