Wyświetl pojedynczy post
zimekTSW
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 28.08.2016, 12:32
zuko1234 napisał(a):Wyświetl post
Oprawa "Wpadamy sobie w ramiona.." dotyczyła Lechii, nikt się na Lechię nie napina.
https://www.youtube.com/watch?v=A5Zk...ature=youtu.be