Temat
:
[VII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Śląsk Wrocław, 26 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
zimekTSW
Junior Member
Od: 08.2016
Offline
#
188
28.08.2016, 12:32
zuko1234
napisał(a):
Oprawa "Wpadamy sobie w ramiona.." dotyczyła Lechii, nikt się na Lechię nie napina.
https://www.youtube.com/watch?v=A5Zk...ature=youtu.be
zimekTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zimekTSW
Znajdź inne posty napisane przez zimekTSW