Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19155
Stary 28.08.2016, 12:09
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Na każdą pozycję potrzeba piłkarzy w chwili obecnej. Bez wyjątku.
Myślę, że napastnicy odpalą, jak będą mieli odpowiednią ilość sytuacji podbramkowych. A te mogą stworzyć tylko konkretni gracze z przodu. Kreatorzy gry. Ze 2 piłkarzy ofensywnych przydałoby się sprowadzić do przodu. Gergel np. byłby jak znalazł. Pytanie tylko, czy Górnik go sprzedałby i za ile. Oczywiście jego sprowadzenie należałoby uzależnić od transferów wychodzących.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując