_ukoL napisał(a):

|
Na każdą pozycję potrzeba piłkarzy w chwili obecnej. Bez wyjątku.
|
Myślę, że napastnicy odpalą, jak będą mieli odpowiednią ilość sytuacji podbramkowych. A te mogą stworzyć tylko konkretni gracze z przodu. Kreatorzy gry. Ze 2 piłkarzy ofensywnych przydałoby się sprowadzić do przodu. Gergel np. byłby jak znalazł. Pytanie tylko, czy Górnik go sprzedałby i za ile. Oczywiście jego sprowadzenie należałoby uzależnić od transferów wychodzących.