Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19153
Stary 28.08.2016, 11:57
Nie wiem, czy się zgodzisz szprotson, ale nam potrzebni są - właśnie jakiś sensowny ŚO, OP i PP Musimy jakieś sensowne transfery przeprowadzić, jeśli chcemy się bić w tej lidze o utrzymanie. Ufam, że kibice nie będą tylko kanapowymi widzami, ale teraz wreszcie ruszą d... w troki i zaczną przyjeżdżać na mecze hurmem. To takie moje, pewnie "pobożne", życzenia. Mam jednak nadzieję, że się spełnią. Nadzieja umiera ostatnia. A My musimy zwierać szeregi i czynić jakieś zakupy, szaliki, koszulki, etc. to musi się udać!
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując