lukas14 napisał(a):

Teraz trzeba sprzedać wszystkich, którzy mają oferty, a do tego sprowadzić Stilicia i kilka uzupelnien, by zwiększyć rywalizację. Prawy pomocnik niezbędny i środkowy obrońca jeszcze

Bo Głowacki już niestety nie ta para kaloszy. Do współpracy z Sadlokiem musi być młodszy piłkarz. Ja bym widział Dancha z Górnika, ale nie wiem czy da się go jeszcze, w takiej sytuacji,w jakiej jest Wisła, wyciągnąć.