Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19149
Stary 28.08.2016, 10:37
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
Budowa klubu z mysla o przyszłym sezonie , mysle ze w tym sie utrzymamy .
Z Klubu
Załuska , Buchalik , Guzmics ( sprzedaz , umowa do koncas sezony ) Jovic ( sprzedaz , umowa do konca sezonu ) Czekaj ,Brlek , Popovic , Ondrasek .

Do :
Bednarek http://www.transfermarkt.pl/filip-be...spieler/155158
Chorązka http://www.transfermarkt.pl/kacper-c...spieler/320897

Nalepa http://www.transfermarkt.pl/michal-n...spieler/175947
Jach http://www.transfermarkt.pl/jaroslaw...spieler/327755
Diaw http://www.transfermarkt.pl/elhadji-...spieler/410238

Murawski http://www.transfermarkt.pl/radoslaw...spieler/220969
Wilk http://www.transfermarkt.pl/piotr-pa...spieler/155202
Mi.Mak http://www.transfermarkt.pl/michal-m...spieler/143976
Ma.Mak http://www.transfermarkt.pl/mateusz-...spieler/143975
Stilic http://www.transfermarkt.pl/semir-st.../spieler/46340

Parzyszek http://www.transfermarkt.pl/piotr-pa...spieler/155202
Teraz trzeba sprzedać wszystkich, którzy mają oferty, a do tego sprowadzić Stilicia i kilka uzupelnien, by zwiększyć rywalizację. Prawy pomocnik niezbędny i środkowy obrońca jeszcze Bo Głowacki już niestety nie ta para kaloszy. Do współpracy z Sadlokiem musi być młodszy piłkarz. Ja bym widział Dancha z Górnika, ale nie wiem czy da się go jeszcze, w takiej sytuacji,w jakiej jest Wisła, wyciągnąć.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując