domin_czyzyny napisał(a):

|
Wystarczy, że wypowiada się na forum wiślackim. Jego miejsce jest na żydzewskim.
|
Rozumiem że wszystkich obcych tak ścigasz? Ale ten dział stety/niestety jest dla wszystkich, w tym również dla kibiców innych drużyn. Zgód, a nawet kos. Zluzuj, bo robisz siarę
