Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 27.08.2016, 16:06
Michal1910 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Wiśle życzę jak najlepiej niezależnie od wyników, ligi. Tak samo samych sukcesów w świecie kibicowskim.
Nie będziesz "na dobre i na złe", tylko do momentu aż Ci decyzyjni powiedzą, że zgoda padła. Taka kolej rzeczy. Radzę się.nie przywiązywać do zgód i być "na dobre i na złe" tylko ze swoim klubem.

Swoją drogą, akurat do RTSu mam sentyment. Za nieświadomego spraw kibicowskich dzieciaka kibicowałem Wam w Pucharach
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS