Michal1910 napisał(a):

|
Dlaczego? Wiśle życzę jak najlepiej niezależnie od wyników, ligi. Tak samo samych sukcesów w świecie kibicowskim.
|
Nie będziesz "na dobre i na złe", tylko do momentu aż Ci decyzyjni powiedzą, że zgoda padła. Taka kolej rzeczy. Radzę się.nie przywiązywać do zgód i być "na dobre i na złe" tylko ze swoim klubem.
Swoją drogą, akurat do RTSu mam sentyment. Za nieświadomego spraw kibicowskich dzieciaka kibicowałem Wam w Pucharach
