|
Wszyscy pisali po poniedziałku wspieramy Wisłę. Głowacki prosi o wsparcie z trybun dla drużyny mobilizacja zdjęcia biletów karnetów kup bile nie przychodzi na mecz itp i co ledwo 13 tyś. Mecz lepsze oglodałem w B klasie. A co do trybun i dopingu i wsparcia to wszyscy widzieli słyszeli i wstyd mi tylko ze po takim w.......u od cienkiego Śląska mistrzowie z C śpiewają" HUJ z wynikami Wisełko jesteśmy z wami " a jeszcze pół roku temu śpiewali" walczyć biegać zapierdalać a jak nie to wypierdalać"
|