Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 27.08.2016, 08:42
Czyli sportowo wróciliśmy do czasów jakie były przed TF. Nawet ten karny choć w 1989 niewykorzystany się zgadza.

To był jakiś dramat sportowy. W drugiej połowie grali jak zlepek przypadkowych ludzi zebranych z parku Jordana. Zero zespołowej gry, tylko indywidualne szarpnięcia i kop w pole karne na alibi. Na to się nie da patrzyć. Bez impulsu w postaci świeżej krwii sezonie raczej nic nas nie uratuje. W poprzednim graliśmy o niebo lepiej nawet w okresie porażek przed Wdowcem, a mimo to byliśmy na miejscu spadkowym... Szanse na uratowanie się przed degradacją upatruje jedynie w podziale punktów i dodatkowych 7 kolejkach. I oczywiście wzmocnieniach na rundę wiosenną.