Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 27.08.2016, 07:49
No dobra znalazłem sam.
Taka wysoka porażka miała miejsce 24 maja 1989 w meczu ze ... Śląskiem. Przegraliśmy 0:5 U nas grali np. Robert Gaszynski i Kazimierz Moskal
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...oc%C5%82aw_0:5

Do skaowania post bo wyzej jest odpowiedz
Ostatnio edytowane przez bódyń : 27.08.2016 o godz. 08:16.