No dobra znalazłem sam.
Taka wysoka porażka miała miejsce 24 maja 1989 w meczu ze ... Śląskiem. Przegraliśmy 0:5 U nas grali np. Robert Gaszynski i Kazimierz Moskal
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...oc%C5%82aw_0:5
Do skaowania post bo wyzej jest odpowiedz