Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 27.08.2016, 07:15
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Akurat sie niezgodzę.

1.Jak kilka razy D cos skandowalo.i caly stadion sie podłaczał,C tez sie podłączało.Juz nie wyciagaj takich wniosków ze ktos sie pod czyms podpisuje.,albo nie.

2.No akurat na C dzis bylo jak na ostatnie mecze,czy mecze w grupie spadkowej nawet sporo Ludzi.,nawet duzo ludzi.

I nie wrzucajcie kibiców z C do jednego worka.dzis bylem na C ruch ,ruch nie spiewalem,jak masa ludzi dookoła.
To prawda, zgodę z ....ami z Chorzowa chce mała grupa osób...nawet C nie akceptuje tej kompromitacji z volksdeutchami i żydzewem...