Wojtas napisał(a):

Akurat sie niezgodzę.
1.Jak kilka razy D cos skandowalo.i caly stadion sie podłaczał,C tez sie podłączało.Juz nie wyciagaj takich wniosków ze ktos sie pod czyms podpisuje.,albo nie.
2.No akurat na C dzis bylo jak na ostatnie mecze,czy mecze w grupie spadkowej nawet sporo Ludzi.,nawet duzo ludzi.
I nie wrzucajcie kibiców z C do jednego worka.dzis bylem na C ruch ,ruch nie spiewalem,jak masa ludzi dookoła.
|
To prawda, zgodę z ....ami z Chorzowa chce mała grupa osób...nawet C nie akceptuje tej kompromitacji z volksdeutchami i żydzewem...