Wyświetl pojedynczy post
kt77
Junior Member
 
Od: 06.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 27.08.2016, 02:52
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Super ale zeby aż takie halo robic ? Jak ktos ma skyboxa to co ma zrobic ?
To była tylko i wyłącznie odpowiedź na akcję mobilizacyjną, którą zrobił @ZetWuuEee. Skyboxa nie potrzebuję bo i tak rzadko jestem w Krakowie. Wolę wydać tyle, ile kosztuje skybox (ofertę miałem na ponad 300 000 pln) na reklamę na bandach i ściance sponsorskiej. To są mniejsze koszty dla Klubu niż utrzymanie i wyposażenie skyboxa. Pozdrawiam tych, którzy mnie wspierają i również tych, których drażnię.

P.S. Jako potencjalny sponsor mogłem dostać bilety za darmo, ale tego nie przyjąłem.
Powód: Dopisek
Ostatnio edytowane przez kt77 : 27.08.2016 o godz. 02:57.
Odpowiedz cytując