To była tylko i wyłącznie odpowiedź na akcję mobilizacyjną, którą zrobił @ZetWuuEee. Skyboxa nie potrzebuję bo i tak rzadko jestem w Krakowie. Wolę wydać tyle, ile kosztuje skybox (ofertę miałem na ponad 300 000 pln) na reklamę na bandach i ściance sponsorskiej. To są mniejsze koszty dla Klubu niż utrzymanie i wyposażenie skyboxa. Pozdrawiam tych, którzy mnie wspierają i również tych, których drażnię.
P.S. Jako potencjalny sponsor mogłem dostać bilety za darmo, ale tego nie przyjąłem.