Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 27.08.2016, 01:12
A przestańcie poerdolic w o jakiś WKS, Lechiach itp. Żeby z powodu jakiś zjebanych zgod narażać jedność kibiców.
Ogarnijcie sie! Co wam ....a wks laske zrobił? ....a 90% gwizdajacych nie było na ich żadnym meczu i nagle zgrywają niewiadomo kogo. Co was to obchodzi Jak można narażać kibicowanie Wisle bo ktos z kim w ogóle nie mieliście nigdy do czynienia nie ma juz zgody na Wisle. Mitomani. HKS i bardzo dobrze, ktokolwiek i bardzo dobrze. Cała Wisła razem. I chyba oszalescie żeby z w powsunX Y Z zgody robić konflikty. Co nas te klubiki obchodzą

Największy zyg miałem jak wks sie tu cieszył z mistrzostwa a cześć kibcow Wisły biła mu brawo i została na fecie. Jak ....a mogliście spojrzeć w lustro wtedy ciesząc sie z mistrza innego klubu na stadionie R22!!
Ostatnio edytowane przez nesta : 27.08.2016 o godz. 01:16.