Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75159
Stary 26.08.2016, 23:54
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
my nie mamy na wodę mineralną a Ty chcesz zawodnika kontraktować
To nie wiem niech ukradną zapożyczą się co kol wiek. Taki Diaz by się tak nie bawił jak Mączyński z Urygą, wjechałby gościowi saniami jak sytuacja by tego wymagała potem przez cały mecz by się od niego odsuwali. Stilic nigdy nie zagrał chyba dobrego meczu w Lechu jak Diaz biegał obok niego.
Odpowiedz cytując