alexx6 napisał(a):

|
my nie mamy na wodę mineralną a Ty chcesz zawodnika kontraktować
|
To nie wiem niech ukradną zapożyczą się co kol wiek. Taki Diaz by się tak nie bawił jak Mączyński z Urygą, wjechałby gościowi saniami jak sytuacja by tego wymagała potem przez cały mecz by się od niego odsuwali. Stilic nigdy nie zagrał chyba dobrego meczu w Lechu jak Diaz biegał obok niego.