Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter
Offline
#
826
26.08.2016, 23:43
AYALA
napisał(a):
Darek im chyba troche za mocno śrube podkręcił podczas letnich przygotowań, bo wiosna biegali nieco szybciej.W Szczecinie stracił prace po 0-5 z Jagą
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...223,1,956.html
Tłumaczenie szybkości słabymi przygotowaniami funkcjonuje chyba tylko w lidze polskiej, na zachodzie by wyśmiali coś takiego i o tym wspomina Załuska w wywiadzie.
Oni po prostu nie są nauczeni ZAPIERDALAĆ
gdsmk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gdsmk
Znajdź inne posty napisane przez gdsmk