Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
814
26.08.2016, 22:57
Myślę, że nie głupim pomysłem byłaby dla piłkarzy teraz rozmowa z psychologiem bo tu coś mają nie tak z głową po takiej serii fatalnej bez zwycięstwa :(
Franeklowcabramek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Franeklowcabramek
Znajdź inne posty napisane przez Franeklowcabramek