Kordianooo napisał(a):

|
Mam nadzieję że Wdowczyk wykorzysta przerwę na reprezentację i jakoś ogarnie chłopaków. A do tych co chcę zwolnić Wdowczyka: Panowie spokojnie, zwalniać teraz trenera gdy marnie się dzieje w klubie to by była głupota.
|
Wdowczyka nikt nie musi zwalniać, sam się zwolni. Mam pewność po 'konferencji' pomeczowej, że odda się po tym meczu do dyspozycji zarządu. Nie ma pomysłu na ten zespół. Stracił wiarę. Materiał ludzki ma jaki ma. Na pewno nie jest aż tak zły abyśmy plasowali ostatnią pozycję w tabeli.
Niech Zarząd jak najszybciej sprzeda Mączyńskiego i Guzmicsa. Oni nie są już myślami w Krakowie.