|
....a Boguski faktycznie gra na miarę możliwości baaardzo niskich możliwości. Kolesia na prawym skrzydle po prostu nie było!
Głowa przed sezonem powiedział ze nie jest do gry i to niestety widać. Puszczanie Urygi na def pom to można w
MKS Kluczbork co najwyżej. Drzazga nie wiem czy dotknął piłki. Brożek przyjęcia piłki podpatrzył u Boguskiego. Szykuje sie sprzedaż Mączynskiego, który obok Małego, i Zachary grał na poziomie ekstraklasy. Guzmics jak ktoś chce za niego dać 0,5 mln euro to w ciemno brać. Mójta za Sadloka? Przecież gościu nie potrafi bronić!!!! Jovic ma grać do przodu (Po prawej oprócz niego nie ma nikogo) i gra ale zostawia dziurę w tyle której nie ma kto
Przecież K...a jeden Wolski nie może robić takiej różnicy w zespole !
Jedyne rozsądne wyjście to takie, że albo im nie płaca albo grają na zwolnienie Wdowczyka. Zreszta powinien podać sie do dymisji bo ja nie widzę możliwości poprawy gry....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|