7 kotów napisał(a):

|
Głowacki niech juz kończy karierę bo to ile goli zawala to jest jakaś masakra.
|
Pewnie dawno by już skończył ale go wyprosili drugi rok z rzędu żeby został... bo po prostu nie ma kto grać na obronie. Niech to będzie podsumowaniem naszej sytuacji kadrowej.