Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 26.08.2016, 22:33
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Głowacki niech juz kończy karierę bo to ile goli zawala to jest jakaś masakra.
Pewnie dawno by już skończył ale go wyprosili drugi rok z rzędu żeby został... bo po prostu nie ma kto grać na obronie. Niech to będzie podsumowaniem naszej sytuacji kadrowej.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)