Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 26.08.2016, 22:24
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Głowacki niech juz kończy karierę bo to ile goli zawala to jest jakaś masakra.
A gra całej reszty to wypadkowa dywersji w obronie jaka odpierdala Głowa.

5-1 Zw Śląskiem. U siebie.

Do absolutnego wyjebania na juz: Mójta, Guzmics i Broniszewski.
Mamy potężny problem. Głowacki i Brożek: pierwszy na ławkę do końca sezonu, drugi na ławkę do końca tego i następnego. Kto w zamian? Nie ma kim grać. Mamy podpisane kontrakty z zawodnikami o mentalności i umiejętnościach pierwszoligowców: Pietrzakiem, Mójtą, Cywką, Popoviciem. Z wszystkimi rozwiążemy kontrakty? Kogo zatrudnimy na ich miejsce? Kilku piłkarzy, którzy w dobrej drużynie byliby maksymalnie rezerwowymi: Drzazga, Uryga. Rokują do poprawy tutaj chyba tylko Mączyński, Jovic i Zachara. Może coś będzie z Brleka. Kadrowo jest dramat.

Jeżeli są chętni na kogokolwiek z tego składu, to ja bym się nie zastanawiał i sprzedawał. Sprzedaż Guzmicsa powinna być priorytetem. Podobnie jak rozwiązanie kontraktów z Mójtą, Pietrzakiem i Cywką. Nie ma potrzeby płacić tym zawodnikom, ich miejsce w składzie mogą zająć juniorzy.

Wdowczyk jest typem trenera, który gdy przychodzi robi wielką różnicę na plus, ale później, im dalej w las, tym gorzej. I to się potwierdza, ale jakoś fatalnie spotęgowane. Prawie wszyscy zawodnicy, którzy mogą być pod formą (bo akurat nie są starzy, po urazie), są pod formą. Na miarę swoich możliwości grają tylko Małecki i Boguski. Dramat był już w sparingach. Co się z nimi stało przez wakacje? Gdzie był trener w okresie przygotowawczym?

Odnoszę wrażenie, że wiceprezes trochę pośpieszył się z tymi zapewnieniami o wsparciu dla trenera.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.