Zacytuje sam siebie po meczu z Korona.
wiesniak842 napisał(a):

|
Nie wiem co jest z Wdowczykiem ale on chyba poprostu nie ogarnia. Wczesniejsze mecze, duza ilosc traconych bramek byla spowodowana w duzej mierze lewa strona obrony vide Mojta/Pietrzak. Chyba ogarnal bo dzisiaj nie zagral zaden z nich ale... w tym samym czasie do skladu dal najwiekszego hamulcowego wislackiej ofensywy - Uryge. Darek kuerwa, ogarnij sie. W nastepnym meczu obrona jak dzisiaj(Jovic za Bartosza), w pomocy tylko jedna korekta - kogokolwiek za Uryge. Ondrasek w ostatecznosci jak Brozek i Drzazga nie beda do dyspozycji.
|
Brawo dla Dariusza za super zmiane Mojty za Sadloka i trzymanie Urygi do... 75 minuty kiedy juz bylo po frytkach.