Wojtas napisał(a):

Nigdy nie moglem tego pojąc jak to jest ze jakis piłkarz u nas grał kupę,odchodzi do inengo klubu i tam byl chwalony ,i grał lepiej.
Norbert Varga,Ilile Cebanu,czy teraz Krzywejajo ,...to jest jakas dziwna sytuacja.
|
Cebanu zrobił jakąś oszałamiającą karierę? W Kazaniu nie zadebiutował, a 13 meczów przez 2 lata w Tom Tomsk jeszcze nie świadczy o tym, że zrobił się z niego klasowy golkiper. Varga coś tam pograł w Rumunii, ale weźmy poprawkę na to, że to kraj z którego pochodzi, stąd może po prostu żyło mu się tam lepiej.